Google Україна сумісно з Мінекономікою запустив безкоштовну платформу для вивчення штучного інтелекту

Об'єднавшись з Google Україна, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство економіки запустили новий проєкт — платформа з безплатними ресурсами для розвитку навичок роботи з ШІ.

 

Важливо те, що навчальні ресурси розраховані не тільки на новачків, а й на тих, хто вже має досвід користування нейромережами. 

Курси можна пройти двома мовами: українською або англійською.

Також, великою перевагою є те, що навчання легко вписати у свій графік: матеріали можна проходити у будь-який зручний для вас час.

 

Для яких робочих сфер будуть корисними ці курси?

Матеріали розділені на 3 блоки за напрямками:

  • ШІ для кожного (загальні практичні знання по нейромережах, генеративні AI та ШІ від Google).

  • ШІ для розробників (хмарні технології, Python, TensorFlow та Google AI).

  • ШІ для освітян (можливості нейромереж для освітніх процесів, поради, що покращать процес роботи викладачам, учням та студентам).

 

У якому форматі проходитиме навчання?

Базовий курс містить 9 відео уроків по 15 хвилин. Інформація подана чітко та зрозуміло, без зайвих термінів та “води”. Курс для розробників триватиме 8 годин, а ШІ для освітян представлений у вигляді збірника вебінарів.

Також, буде можливість наживо приєднатися до вебінарів та поставити питання експертам з нейромереж.

Учасникам курсу будуть доступні воркбуки по Gemini (Google AI) та ChatGPT.

 

Важливо! Щоб отримати доступ до курсів необхідно зареєструватись на платформі. Доступ до платформи за посиланням.

 

“Для нас важливо, щоб українці опанували інструмент штучного інтелекту, для підвищення своєї конкурентоспроможності”. — За словами Юлії Свириденко, міністерки економіки України, за допомогою наданих ресурсів кожен освітянин може отримати практичні навички для виконання рутинних задач та полегшення робочих процесів. 

 

Знання допоможуть швидко обробляти великі бази даних, надсилати відповіді на типові запитання клієнтів, проводити обчислення та багато іншого. 

 

Завдяки співпраці Міністерства економіки України та Google, українці отримали безкоштовний доступ до якісних освітніх ресурсів з ШІ. Ця ініціатива є важливим поштовхом до розвитку цифрової економіки країни.

Проходьте реєстрацію на курсі та поліпшуйте свої навички користування найефективнішим інструментом сучасності — штучним інтелектом.

 

Категорії новин

Нові новини у тебе на пошті

Останні додані підробітки

Забрати та відправити документи поштою,

250 грн

Потрібно забирати документи з офісу в центрі міста та відправляти їх «Новою Поштою». Усі витрати на доставку покриваються замовником. Після відправки необхідно сфотографувати квитанцію та надіслати її у месенджер.

Детальніше
Няні

08.03.2025 - 08.03.2025

Посидіти з дитиною,

750 грн

Потрібно доглянути за активною дитиною 4 років. Грати, почитати книжку, погодувати. Весь час вдома, нікуди йти не треба. Мама поруч, але зайнята роботою.

Детальніше

Інші новини з цієї категорії

Шестиденний робочий тиждень: бути чи не бути?

Наприкінці 2022 року до Верховної Ради України буде внесено законопроєкт про те, щоб суттєво переписати діючий КЗпП. У його тексті між рядками зазначено збільшення робочого тижня до 6 днів.

ТОП-9 сфер, яким постійно потрібні співробітники

На українському ринку праці зараз непросто. Адже повномасштабна війна внесла свої корективи, які негативно впливають на економіку.

Ракетні обстріли, котрі викликали перебої з електроенергією призвели до зниження активності ринку праці

Листопад був дуже непростим не тільки для побуту простих людей, а й для економічної сфери (втім, як і останні 9 місяців).

У березні на ринку праці України зросла кількість вакансій та розмір зарплат

За останніми дослідженнями, проведеними Міністерством Зайнятості, у березні український ринок праці показав приріст на 14% стосовно лютого 2023 року та 20% до березня 2022 року.

Український бюджет втрачає 100 мільярдів гривень щороку через незареєстрованих працівників

Нещодавно Державна служба з праці та зайнятості опублікувала нові дані щодо ринку працевлаштування України.

В Україні зріс попит на робітничі спеціальності

Згідно з останніми даними, через воєнний час ринок праці України зазнає серйозних змін. Виявляється, що зараз у центрі уваги перебувають робітничі спеціальності.

Хто в IT сфері може отримувати понад 50000 грн щомісячно без спеціальної освіти?

Чи можна влаштуватися у сфері IT без технічної чи профільної освіти? Звичайно так! Головне, мати талант і бажання вчитися.

Нові закони для виходу на пенсію: хто може піти «на відпочинок» у 60 років, а хто — ні

Нещодавно в Україні змінилися правила виходу на пенсію. Тепер не кожен, хто досягнув віку 60 років, зможе вийти на пенсію.

Якщо у вас немає вищої освіти: хто може отримати в Україні від 30000 грн без диплома

Зарплата понад 30000 гривень — це багато навіть для людей, які закінчили університет, а то й декілька.