Підвищення за присутність в офісі: 7 з 10 британських керівників віддають перевагу працівникам, які сидять на роботі, а не тим, хто ефективно працює

За результатами опитування, проведеним у Британії, фізична присутність в офісі є важливішим фактором для кар’єри, аніж професійні навички.

Daily Mail Online опитали пів тисячі британських керівників, і виявили, що ті цінують щоденну присутність підлеглого в офісі більше, ніж його старанність в роботі. 

 

Опитування відбувалось за наступними напрямками:

  1. Фокус-група з 500 керівників. Питання: “Чи стане фізична присутність підлеглого вагомим фактором для його підвищення?”. 

  2. Фокус-група з 1000 працівників. Питання: “Де ваша продуктивність найвища: в офісі чи вдома?”.

 

Результати дійсно несподівані: 68% британських компаній готові просувати співробітників по кар’єрній драбині просто на підставі того, що вони ходять на роботу. При тому, фактор продуктивності знаходиться не на першій позиції по шкалі важливості.

Водночас опитування, що було проведено серед підлеглих дало протилежні результати. 73% респондентів зазначили, що працюють продуктивніше, коли у них є можливість комбінувати графік, іноді виходячи в офіс, а іноді залишаючись вдома.

 

Аналізуючи дане дослідження, можна зробити наступні висновки щодо ринку праці Британії:

  • У тому випадку, якщо робота з офісу не приносить вам дискомфорту, отримати підвищення буде набагато простіше. Достатньо просто щодня виходити на роботу, для того, щоб керівник зацікавився вашим просуванням.

  • Компетентні спеціалісти, що добре працюють і при тому бажають виконувати роботу з дому або мати гібридний графік, втрачають свої шанси на підвищення. Їх навички відходять на другий план, порівняно з фізичною присутністю в офісі.

 

Чому так відбувається?

Результати дослідження Daily Mail свідчать про те, що багато британських компаній ще не готові до переходу на нові форми організації праці. Хоча пандемія COVID-19 прискорила процес переходу на онлайн або гібридний формат, залишається ще безліч стереотипів та упереджень з приводу робочого процесу. 

Керівники відчувають потребу візуального контролю над підлеглими: чим вони займаються на робочому місці, наскільки завантажені та залучені у процес. При гібридному форматі роботи більша частина контролю над виконанням задач переноситься на співробітника, що потребує його дисциплінованості та свідомості.    

Тож згідно з опитуванням, 68% керівників не готові надавати їм цей контроль.

 

Однак, керівництву варто передивитись свої погляди на організацію робочих процесів. На сьогодні ринок праці має форму “ринку шукача”. Тож компанії, які наполягають на постійній присутності в офісі, ризикують втратити талановитих співробітників, яким зручніше працювати у гібридному форматі.

А ті, хто все ж таки змушені працювати повний робочий день в офісі без можливості гнучкого графіка, можуть стикатися з вигоранням та втратою мотивації. Адже, згідно з цифрами, 73% працівників продуктивніші при комбінованому графіку роботи. 

 

Категорії новин

Нові новини у тебе на пошті

Останні додані підробітки

Забрати та відправити документи поштою,

250 грн

Потрібно забирати документи з офісу в центрі міста та відправляти їх «Новою Поштою». Усі витрати на доставку покриваються замовником. Після відправки необхідно сфотографувати квитанцію та надіслати її у месенджер.

Детальніше
Няні

08.03.2025 - 08.03.2025

Посидіти з дитиною,

750 грн

Потрібно доглянути за активною дитиною 4 років. Грати, почитати книжку, погодувати. Весь час вдома, нікуди йти не треба. Мама поруч, але зайнята роботою.

Детальніше

Інші новини з цієї категорії

Європейські компанії мають оприлюднити розмір зарплати працівників

Як відомо, у Європі зараз триває активна боротьба зі статевою дискримінацією. І щоб жінки були впевнені в тому, що отримують таку ж заробітну плату як чоловіки, компанії..

Як не потрапити на гачок шахраїв під час пошуку роботи: поширені афери та способи захисту від зловмисників

Червоні прапорці у вакансіях та роботодавцях ➡️ Топ схем, які використовують зловмисники ➡️ Як убезпечити себе від шахрайства ⬇️

Ісландія перейшла на 4-денний робочий тиждень: спостерігаються небувалі темпи росту продуктивності та рівня щастя людей

Як вплинуло на людей та економіку скорочення робочого тижня 💥 Результати 4-денного робочого тижня у цифрах та відгуках ✅ Практика скороченого графіку роботи поширюється країнами Європи

“Хто стресує — той не працює” або невдалий піар-хід компанії “YesMadam”

“YesMadam” звільнили співробітників, що зізналися у стресі на роботі 👉 Реальний випадок чи невдалий піар 👉 Наслідки для компанії та реакція соцмереж 👇